Насос для дизпалива 12В 50л/хв CARRY BP 3000 inline Piusi F00357500 Італія





| Модель: | CARRY BP 3000 |
| Виробник: | PIUSI ( Італія ) |
| Електроживлення: | 12 Вольт |
| Продуктивність: | 50 л/хв |
| Потужність: | 300 Вт |
| Самовсмоктуючий Насос: | так |
| Перепускний клапан в насосі: | так, вбудований By-Pass клапан, який “обводить” паливо при включеному насосі і закритому роздавальному крані |
| Вид палива: | дизель |
| Тип насоса: | лопатевої |
| Висота «сухого» всмоктування: | 3м |
| Час безперервної роботи: | 30 хв |
| Довжина проводу живлення: | без проводу, додатково купується |
| Вхід-вихід, дюйм: | ¾ (19мм) |
| В комплекті: | фланцеві з’єднання ¾ |
| Напір: | 6 м |
| Рівень шуму: | 75 дБ |
| Клас захисту, IP: | 55 |
| Максимальний струм: | 24 А |
| Максимальний тиск: | 15 Бар |
| Робочі температури: | – 20 до +60 |
| Вага: | 3,5 кг |
| Габарити, мм: | 200 * 120 * 140 мм |
Всі моделі насосів Piusi оснащені байпасним клапаном і герметичністю підвищеної надійності навіть при низьких робочих температурах.
Завдяки її компактним розмірам і легкості установки, цей насос ідеально підходить для стаціонарних заправних станцій перекачування дизельного палива та інших застосувань в промисловості.
Маючи міцну структуру з чавуну, шиберний насос зі сталевим з ротором і полиацеталевыми лопатями і індукційним двигун з алюмінієвим корпусом.
Підходить для тривалого використання з захистом від перегріву.
Рекомендований час безперервної роботи-30 хвилин.
Комплектація : насос, довжина проводу живлення – 2м , в корпусі насоса вбудований фільтр на 100мкн,доступний для чищення.
Примітка : лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково.
Каталожний номер : F00357500


.

Завдяки багаторічному досвіду (з 2000 року), ми намагаємося максимально задовольнити побажання наших замовників.
У нас найкраща ціна на ринку якісного обладнання для перекачування палива.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування.
ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати !
Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тел. 0673600447 (вайбер),
тел. 0503787118,
тел. 0674579959
ТОВ "МІНІАЗС"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Країна виробник | Італія |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Продуктивність | 50 літр/хв |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каталожний номер | F00357500 |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Додаткові характеристики | |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
- Ціна: 7 200 ₴




