Насос для перекачування дизельного палива 12В 85л/хв РВ1-85 Adam Pumps Італія.



| Модель: | РВ1-85 |
| Виробник: | ADAM PUMPS ( Італія ) |
| Електроживлення: | 12 Вольт |
| Продуктивність: | 85 л/хв |
| Потужність: | 432 Вт |
| Самовсмоктуючий Насос: | так |
| Перепускний клапан в насосі: | так, вбудований By-Pass клапан, який “обводить” паливо при включеному насосі і закритому роздавальному крані |
| Вид палива: | дизель |
| Тип насоса: | лопатевої |
| Висота «сухого» всмоктування: | 2м |
| Час безперервної роботи: | 30 хв |
| Довжина проводу живлення: | електрошнур з зубчастими затискачами (“крокодилами”) – 3,5 метра |
| Вхід-вихід, дюйм: | 1″ (25мм) |
| Рівень шуму: | 80 дБ |
| Вимикач: | електричний вимикач ( в корпусі ручки насоса) |
| Максимальний струм: | 40 A |
| Робочі температури: | – 20 до +60 |
| Вага: | 9,8 кг |
| ГАРАНТІЯ : | 12 місяців |
Самовсмоктуючий лопатевої насос складається з чавунного корпусу, ротора з спеченої сталі і поліформальдегідних лопатей.
Вбудований байпасний клапан і фільтр з нержавіючої сталі.
Модель PB1 забезпечена легкодоступним вимикачем ON-OFF на задній панелі, ручкою для перенесення, кабелем 4 м з клемами і плавким запобіжником.
Для закріплення насоса передбачена опорна станина.
Насоси на 12V DC або 24V DC, обладнані міцним двигуном з постійними магнітами, гарантують високу надійність навіть при використанні в умовах низьких температур.
Комплектація : насос, електрошнур з зубчастими затискачами (“крокодилами”) – 3,5 метра , в корпусі насоса вбудований фільтр грубого очищення,доступний для чищення.
Примітка : лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково.
.

Завдяки багаторічному досвіду (з 2000 року), ми намагаємося максимально задовольнити побажання наших замовників.
У нас найкраща ціна на ринку якісного обладнання для перекачування палива.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування.
ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати !
Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тел. 0673600447 (вайбер),
тел. 0503787118,
тел. 0674579959
ТОВ "МІНІАЗС"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adam Pumps |
| Країна виробник | Італія |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Продуктивність | 85 літр/хв |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 432 Вт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Додаткові характеристики | |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Код запчастини | РВ1-85 |
- Ціна: 18 700 ₴
