Насос для дизельного пального 24 Вольт 40л/хв ECOKIT Adam Pumps (Італія)





Насос для перекачування дизельного палива 24В 40л/хв ECOKIT Adam Pumps (Італія)
| МОДЕЛЬ: | ECOKIT |
| ВИРОБНИК: | ADAM PUMPS ( Італія ) |
| ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ: | 24/12 Вольт |
| ПРОДУКТИВНІСТЬ: | 40/25 л/хв |
| ПОТУЖНІСТЬ: | 264 Вт |
| САМОВСМОКТУЮЧИЙ НАСОС: | так, самовсмоктуючий,лопатевий насос |
| ПЕРЕПУСКНИЙ КЛАПАН В НАСОСІ: | так |
| ВИД ПАЛИВА: | дизель |
| ТИП НАСОСА: | лопатевий |
| ВИСОТА «СУХОГО» ВСМОКТУВАННЯ: | 2 м |
| ЧАС БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ: | 30хв |
| ДОВЖИНА ПРОВОДУ ЖИВЛЕННЯ: | електрошнур з зубчастими затискачами (“крокодилами”) – 2,5 метра |
| ФІЛЬТР: | вбудований фільтр на 100мкн,доступний для чищення |
| ВХІД-ВИХІД, ДЮЙМ: | ¾ BSP (19мм) |
| В КОМПЛЕКТІ: | електричний вимикач ( в корпусі насоса) |
| РІВЕНЬ ШУМУ: | 75дБ |
| СИЛА СТРУМУ: | робочий струм – 18А, плавкий запобіжник 30А |
| РОБОЧІ ТЕМПЕРАТУРИ: | від – 20 до +50 |
| ВАГА: | 3,1 кг |
Насос ECOKIT являє собою просте і ефективне рішення для перекачування дизельного палива.
Модель з вбудованим перепускним клапаном, що забезпечує обвід палива у разі закриття роздавального крана при робочому двигуні.
Насос експлуатується при температурах від -20 до +50 градусів, а час безперервної роботи досягає 30 хвилин.
Модель розвиває тиск на виході до 1,3 Бар, і в змозі підняти паливо з глибини до 2 метрів при «сухому» всмоктуванні.
Насос має вбудований фільтр грубого очищення і металевою підставкою для кріплення.
Рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності, при установці далі 10 метрів незначно буде знижуватися продуктивність.
КОМПЛЕКТАЦІЯ : насос, електрошнур з зубчастими затискачами (“крокодилами”) – 2,5 метра , в корпусі насоса вбудований фільтр грубого очищення,доступний для чищення.
ПРИМІТКА: лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково.

Завдяки багаторічному досвіду (з 2000 року), ми намагаємося максимально задовольнити побажання наших замовників.
У нас найкраща ціна на ринку якісного обладнання для перекачування палива.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування.
Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тел. 0673600447 (вайбер),
тел. 0503787118,
тел. 0674579959
ТОВ "МІНІАЗС"
ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати !
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adam Pumps |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Додатковий сервіс | Гарантія якості від виробника, Сервісне обслуговування, Працюємо напряму з виробником з 2000року, Якісне італійське обладнання |
| Дозволені рідини | Дизель |
- Ціна: 6 000 ₴
