Насос 24В для дизпалива 85л/хв BI-PUMP F00363B0A PIUSI Італія





Насос для перекачування дизельного палива 24 Вольт 85л/хв BI-PUMP F00363B0A PIUSI Італія
| МОДЕЛЬ: | BI-PUMP |
| ВИРОБНИК: | PIUSI ( Італія ) |
| ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ: | 24 Вольт |
| ПРОДУКТИВНІСТЬ: | 85 л/хв |
| ПОТУЖНІСТЬ: | 500 Вт |
| САМОВСМОКТУЮЧИЙ НАСОС: | так |
| ПЕРЕПУСКНИЙ КЛАПАН В НАСОСІ: | так, вбудований By-Pass клапан, який “обводить” паливо при включеному насосі і закритому роздавальному крані |
| ВИД ПАЛИВА: | дизель |
| ТИП НАСОСА: | лопатевої |
| ВИСОТА «СУХОГО» ВСМОКТУВАННЯ: | 5м |
| ЧАС БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ: | 30 хв |
| ДОВЖИНА ПРОВОДУ ЖИВЛЕННЯ: | без проводу, додатково купується |
| ВХІД-ВИХІД, ДЮЙМ: | 1″ (25мм) |
| НАПІР: | 10м |
| РІВЕНЬ ШУМУ: | 75 дБ |
| ВИМИКАЧ: | Так, вбудований вимикач Вкл/Викл |
| ОБОРОТІВ В ХВИЛИНУ: | 2000 |
| КЛАС ЗАХИСТУ, IP: | 55 |
| СИЛА СТРУМУ: | 42 А |
| РОБОЧІ ТЕМПЕРАТУРИ: | – 20 до +60 |
| ВАГА: | 10 кг |
| ГАБАРИТИ, ММ: | 345*175*255 |
| ГАРАНТІЯ : | 12 місяців |
Роторний об’ємний крильчатий насос для перекачування дизельного палива, що відрізняється підвищеною продуктивністю.
Високопродуктивний роторний насос з лопатками для перекачування дизельного палива.
КОМПЛЕКТАЦІЯ : насос, без електрошнура з зубчастими затискачами (“крокодилами”) , в корпусі насоса вбудований фільтр грубого очищення,доступний для чищення.
ПРИМІТКА : електрошнур з зубчастими затискачами (“крокодилами”) , лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково.
ІНСТРУКЦІЯ ДО НАСОСА BI-PUMP, PIUSI

Завдяки багаторічному досвіду (з 2000 року), ми намагаємося максимально задовольнити побажання наших замовників.
У нас найкраща ціна на ринку якісного обладнання для перекачування палива.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування.
ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати !
Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тел. 0673600447 (вайбер),
тел. 0503787118,
тел. 0674579959
ТОВ "МІНІАЗС"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Додатковий сервіс | Гарантія якості від виробника, Сервісне обслуговування, Працюємо напряму з виробником з 2000року, Якісне італійське обладнання |
| Дозволені рідини | Дизель |
- Ціна: 21 700 ₴

