Переносний насос з ручкою 12В 50л/хв для перекачки дизельного палива BP 3000 inline PIUSI Італія




Переносний насос з ручкою для перекачування дизельного палива 12В 50л/хв BP 3000 inline PIUSI Італія
| МОДЕЛЬ: | CARRY BP 3000 |
| ВИРОБНИК: | PIUSI ( Італія ) |
| ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ: | 12 Вольт |
| ПРОДУКТИВНІСТЬ: | 50 л/хв |
| ПОТУЖНІСТЬ: | 300 Вт |
| САМОВСМОКТУЮЧИЙ НАСОС: | так |
| ПЕРЕПУСКНИЙ КЛАПАН В НАСОСІ: | так, вбудований By-Pass клапан, який “обводить” паливо при включеному насосі і закритому роздавальному крані |
| ВИД ПАЛИВА: | дизель |
| ТИП НАСОСА: | лопатевої |
| ВИСОТА «СУХОГО» ВСМОКТУВАННЯ: | 3м |
| ЧАС БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ: | 30 хв |
| ДОВЖИНА ПРОВОДУ ЖИВЛЕННЯ: | без проводу, додатково купується |
| ВХІД-ВИХІД, ДЮЙМ: | ¾ (19мм) |
| В КОМПЛЕКТІ: | фланцеві з’єднання ¾ |
| НАПІР: | 6 м |
| РІВЕНЬ ШУМУ: | 75 дБ |
| КЛАС ЗАХИСТУ, IP: | 55 |
| МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ: | 24 А |
| Максимальний тиск: | 15 Бар |
| РОБОЧІ ТЕМПЕРАТУРИ: | – 20 до +60 |
| ВАГА: | 3,5 кг |
| ГАБАРИТИ, ММ: | 200 * 120 * 140 мм |
Всі моделі насосів Piusi оснащені байпасним клапаном і герметичністю підвищеної надійності навіть при низьких робочих температурах.
Завдяки її компактним розмірам і легкості установки, цей насос ідеально підходить для стаціонарних заправних станцій перекачування дизельного палива та інших застосувань в промисловості.
Маючи міцну структуру з чавуну, шиберний насос зі сталевим з ротором і полиацеталевыми лопатями і індукційним двигун з алюмінієвим корпусом.
Підходить для тривалого використання з захистом від перегріву.
Рекомендований час безперервної роботи-30 хвилин.
КОМПЛЕКТАЦІЯ : насос, довжина проводу живлення – 2м , в корпусі насоса вбудований фільтр на 100мкн,доступний для чищення.
ПРИМІТКА : лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування.
ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати !
Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тел. 0673600447 (вайбер),
тел. 0503787118,
тел. 0674579959
ТОВ "МІНІАЗС"
Працюємо з ПДВ. Готівкові, безготівкові розрахунки, наложний платіж.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
- Ціна: 7 700 ₴
