Насос для бензину, гасу, дизпалива 220В 56л/хв PANTHER EX 56 F005800000 PIUSI Італія




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- живлення – 230 В;
- вид палива – бензин, дизель, гас;
- виробник – PIUSI, (Італія);
- продуктивність – 56 л/хв;
- потужність 500Вт;
- різьбове з’єднання – 1″ ;
- вага – 12 кг.
Особливості :
- Міцна конструкція
- Легко встановити
- Компактний дизайн
- Безперервний режим роботи
Підвищіть ефективність перекачування палива вже сьогодні. Оберіть PANTHER EX, який гарантує вам найвищу якість, надійність та продуктивність.
- Виняткова швидкість потоку : Завдяки вдосконаленій інженерії гідродинаміки своїх компонентів, PANTHER EX забезпечує постійний потік навіть у складних системах з високим протитиском.
- Безперервний режим роботи : Цей перекачувальний насос, оснащений високоефективним однофазним асинхронним двигуном, забезпечує безперебійну подачу палива, що робить його ідеальним для заправки великих автопарків.
- Створено для тривалого використання: Виготовлений з високоякісних матеріалів, PANTHER EX розроблений для найскладніших умов експлуатації, забезпечуючи довговічність та надійність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Країна виробник | Італія |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Дозволені рідини | Газ, Бензин, Гас, Дизель |
| Продуктивність | 56 літр/хв |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
- Ціна: 27 500 ₴
