Бочка під солярку Ємність 5000л Металева біла нова





Тип резервуара: Одностінний металевий
Матеріал: Сталь Ст3сп (відповідає ДСТУ 380)
Об’єм: 5 м³
Призначення: для зберігання та подачі пального ( бензину, дизельного палива, керосину та інших рідких горючих матеріалів).
Антикорозійний захист: Піскоструйна обробка, знежирення, ґрунтування та покриття поліуретановою фарбою (500 мкм).
Сфера застосування :
- Заправка автотранспорту та спецтехніки на підприємствах.
- Зберігання ПММ на нафтобазах.
- Забезпечення паливом сільськогосподарської та будівельної техніки.
- Для логістичних компаній, аграрного сектору, підприємств та автопарків.
| Основні характеристики: | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал резервуара | Сталь |
| Об’єм резервуара | 5 куб. м |
| Максимальний об’єм наповнення резервуара | 5 куб. м |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Тип резервуара за способом встановлення | Горизонтальний |
| Тип резервуара за способом монтажу | Надземний |
| Тип резервуара за кількістю стінок | Одностінний |
| Тип резервуара за кількістю секцій | Односекційний |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Вага | 790 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1600 мм |
| Довжина | 3300 мм |
| Висота | 1690 мм |
Комплектація:
- ємність 5000л;
- дихальний клапан СМДК-50;
- люк замірний для метрштоку;
- люк зливний, для паливозаправників;
- кран запірний кульовий фланцевий ДУ 40;
- майданчик для обслуговування технологічного люка резервуара;
- драбина до люка.
Гарантія:
Всі резервуари відповідають заявленим характеристикам і технічним вимогам ГОСТ, ТУ. Надаємо сертифікати якості .
Піскоструминна обробка металу: ключовий етап перед нанесенням антикорозійного покриття. Вона забезпечує захист, довговічність та естетичний вигляд металевих конструкцій, запобігаючи передчасному руйнуванню. Використання цієї технології гарантує, що вироби прослужать в десятки разів довше, зберігаючи свої функціональні властивості. Основні переваги піскоструминної обробки :
- підвищення довговічності покриття – завдяки глибокому очищенню фарба краще зчіплюється з металом, не відшаровується та не тріскається з часом.
- ефективний захист від корозії – дозволяє уникнути пошкоджень конструкції в майбутньому.
- рівномірність нанесення – очищений метал має оптимальну шорсткість для рівномірного розподілу фарби чи лаку.
Переваги одностінних резервуарів:
- швидке встановлення.
- висока міцність та довговічність: Виготовлені з якісної сталі Ст3сп, стійкі до механічних впливів та зовнішніх факторів.
- просте обслуговування: легкість очищення та зручний доступ до всіх елементів.
Додатково ємність може бути обладнана заправним модулем ( “під ключ”) за запитом замовника, підібрати ПРК допоможе наш спеціаліст.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал резервуара | Сталь |
| Об'єм резервуара | 5 куб. м |
| Максимальний об'єм наповнення резервуара | 5 куб. м |
| Вага | 790 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 116 000 ₴





