Бак 460л з обладнанням для дизпалива METRIA Eko Truck





Придбати можна бак без обладнання ( 29700 грн) , або ж “під ключ” із заправним модулем ( 50700 грн).
Мобільні паливні резервуари – міцні, безпечні та готові до використання в польових умовах. Оснащені насосами, лічильниками та клапанами, вони забезпечують точний контроль заправки.
Незамінні в транспорті, будівництві та сільському господарстві – скрізь, де мобільність є важливою.
В комплект міні заправки входить ( бак 29700грн + заправний модуль 21000грн = 50700грн ) :
- Мобільний паливний бак METRIA Eko Truck 460л для дизпалива
- Насос 12В 50л/хв для дизпалива, CARRY BP 3000, Piusi (Італія)
- Електронний лічильник для дизельного палива К24 F00408100 Piusi Італія
- Пістолет роздаточний автоматичний А60 з поворотною муфтою F00603060 PIUSI Італія
- Заправний рукав – 8м .
Вага : 57 кг ( 45 кг ( бак) + 12 кг ( обладнання))
Цистерна Eko Truck (мобільна цистерна) призначена для транспортування та розповсюдження некомерційних нафтових масел, що належать до групи легкозаймистих рідин з III класом пожежної небезпеки, тобто нафтопродуктів з температурою спалаху вище 55°C, включаючи дизельне паливо та біодизель з вмістом біоестерів до 7%. Цистерна виготовлена відповідно до стандарту «Європейська угода ADR 2017» під наглядом Управління технічного нагляду за транспортом (TDT). Цистерна одностінна, виготовлена з УФ-стабілізованого поліетилену PE-HD.
На цистерні встановлений замикаючийся клапан. Розподільне обладнання розташоване під клапаном.
Доступні місткості:
Паливний бак 250 л,
паливний бак 460 л,
паливний бак 600 л
Додаткове обладнання може включати теплоізоляцію внутрішнього резервуара, а також підігрів для запобігання замерзанню рідини за низьких температур (за температур нижче -11,5 °C рідина проходить процес кристалізації, що спричиняє багато технічних проблем, що робить її непридатною для використання та розповсюдження).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Об'єм резервуара | 460 куб. м |
| Максимальний об'єм наповнення резервуара | 460 куб. м |
| Тип резервуара за способом встановлення | Вертикальний |
| Тип резервуара за способом монтажу | Надземний |
| Вага | 57 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Виробник | PIUSI |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 53 000 ₴





