Насос для перекачки дизельного пального 220В 30л/хв ОР3 Omnigena ( Польща)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос для перекачування дизельного палива 220В 30л/хв РО3 Omnigena (Польща)
| МОДЕЛЬ: | РО3 |
| ВИРОБНИК: | OMNIGENA ( Польща ) |
| ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ: | 220 Вольт |
| ПРОДУКТИВНІСТЬ: | 30 л/хв |
| ПОТУЖНІСТЬ: | 120 Вт |
| САМОВСМОКТУЮЧИЙ НАСОС: | так |
| ПЕРЕПУСКНИЙ КЛАПАН В НАСОСІ: | так, байпасний клапан вбудований в корпус насоса |
| ВИД ПАЛИВА: | дизель |
| ТИП НАСОСА: | лопатевої |
| ВИСОТА ВСМОКТУВАННЯ: | 5м |
| ЧАС БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ: | без обмеження часу |
| ДОВЖИНА ПРОВОДУ ЖИВЛЕННЯ: | 2м |
| ВХІД-ВИХІД, ДЮЙМ: | 1″ (25мм), 3/4 (18мм) |
| РІВЕНЬ ШУМУ: | 75дБ |
| КЛАС ЗАХИСТУ, IP: | 55 |
| МАКСИМАЛЬНИЙ НАПІР: | 10м |
| РОБОЧІ ТЕМПЕРАТУРИ: | від — 20 до +50 |
| МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ: | 2,4 А |
| ВАГА: | 7 кг |
| ГАРАНТІЯ: | 12 місяців |
- Насос OMNIGENA OP3 являє собою результат ретельного аналізу вимог, пов’язаних з передачею і розподілом дизельного палива.
- Компактний, безпечний і надійний, він може використовуватися для того, щоб обладнати постійні установки паливної передачі.
- Цей ротаційний лопатевий насос самозасасывающего типу має відмінну механічну ізоляцію, яка гарантує постійну надійність, навіть в низьких температурах.
- Після підключення насоса до електромережі провести запуск насоса за допомогою вимикача, що знаходиться на корпусі електродвигуна .
- Первинний запуск насоса повинен проводитися при відкритому випускному трубопроводі для забезпечення виходу бульбашок повітря з насоса і всмоктуючого трубопроводу .
- Якщо насос по закінченні роботи не буде використовуватися тривалий час, то його необхідно повністю спорожнити .
- Після тривалого простою насоса перед запуском його необхідно переконатися не заблокована чи крильчатка. Для цього необхідно провернути вал електродвигуна, обертаючи його вентилятор охолодження з допомогою викрутки. Цю операцію необхідно виконувати при дотриманні обережності і при відключеному від електромережі насосі .
- Під пробкою заливної насоса знаходиться сітчастий фільтр, який при необхідності потрібно очищати.
- Вал насоса і внутрішні порожнини насоса з нержавіючої сталі.
- Насос поверхневий ротаційний одноступінчатий самовсмоктуючий з горизонтальним розміщенням ротора.
- Частота обертання вала насоса не більше 2850 об. /хв.
– Чавунний корпус насоса, стійкий до корозії і покритий фарбою.
– Насос має сталевий ротор і лопатки із спеціального матеріалу.
– Байпасний клапан вбудований в корпус насоса.
– Вбудований фільтр на 100 мікронів, легкодоступний для того, щоб його очистити.
– Асинхронний двигун з алюмінієвим покриттям.
– Різьбові з’єднання на корпусі насоса.
КОМПЛЕКТАЦІЯ : насос, довжина проводу живлення – 2м , в корпусі насоса вбудований фільтр на 100мкн,доступний для чищення.
ПРИМІТКА : лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково.
_
З НАСОСОМ 220В 30Л/ХВ ДЛЯ ДИЗПАЛИВА, РО-3 OMNIGENA ЩЕ КУПУЮТЬ :
- Міні АЗС 220 Вольт 30 л/хв з точним електронним лічильником (насос – Польща, лічильник – Італія) для перекачування дизельного палива
- Точний електронний лічильник для дизельного палива і масла LM-OG (до 40 л / хв) (похибка 0,5%) Badger Meter Німеччина
- Механічний лічильник витратомір для дизельного палива MAT FLOW 3C (20-120л / хв) Adam Pumps Італія
- Пістолет роздаточний механічний SELF 3000 (до 150л / хв) F0065000А для дизельного палива, бензину, масел, біодизеля PIUSI Італія
- Пістолет роздаточний автоматичний А60 (до 70л / хв) з поворотною муфтою для дизпалива, F00603060 PIUSI Італія
- Фільтр тонкого очищення ARSYL 425 для дизпалива, масел – 25 мкм (до 40л / хв), Omnigena
- Перехідник в єврокуб
- Зворотний клапан з фільтром грубого очищення (для перешкодження повернення палива в паливний бак)
- Мірник 20л для палива, спирту, води ( нержавійка ), з актом повірки ( для калібровки лічильника)
КАТЕГОРІЯ : НАСОСИ 220 ВОЛЬТ ДЛЯ ДИЗПАЛИВА

Завдяки багаторічному досвіду (з 2000 року), ми намагаємося максимально задовольнити побажання наших замовників.
У нас найкраща ціна на ринку якісного обладнання для перекачування палива.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування.
ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати !
Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тел. 0673600447 (вайбер),
тел. 0503787118,
тел. 0674579959
ТОВ "МІНІАЗС"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Omnigena |
| Країна виробник | Польща |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Продуктивність | 30 літр/хв |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Шнур живлення | Так |
| Довжина шнура | 2 м |
| лопатевий самовсмоктувальний насос | |
| байпасний клапан вбудований в корпус насоса | гарантує постійну надійність, навіть в низьких температурах. |
- Ціна: 4 200 ₴
