Високопродуктивний насос 220В 300-550 л/хв для перекачування дизельного пального Е300 Piusi F00321000 (Італія)



Насос для перекачування дизельного палива 220В 300-550л/хв Е300 PIUSI F00321000 (Італія)
| МОДЕЛЬ: | Е300 |
| ВИРОБНИК: | PIUSI ( Італія ) |
| ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ: | 220 Вольт |
| ПРОДУКТИВНІСТЬ: | 300-550 л/хв |
| ПОТУЖНІСТЬ: | 1500 Вт |
| САМОВСМОКТУЮЧИЙ НАСОС: | так, самовсмоктуючий,лопатевої,відцентровий насос |
| ПЕРЕПУСКНИЙ КЛАПАН В НАСОСІ: | так |
| ВИД ПАЛИВА: | дизель |
| ТИП НАСОСА: | лопатевої |
| ЧАС БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ: | без обмеження часу |
| ДОВЖИНА ПРОВОДУ ЖИВЛЕННЯ: | |
| ФІЛЬТР: | вбудований фільтр на 100мкн,доступний для чищення |
| ВХІД-ВИХІД, ДЮЙМ: | 2″ (50мм) |
| ОБОРОТІВ В ХВИЛИНУ: | 2580 |
| РІВЕНЬ ШУМУ: | 70дБ |
| КЛАС ЗАХИСТУ, IP: | 55 |
| СИЛА СТРУМУ: | А 9,2 |
| ТИСК: | 10 Бар |
| РОБОЧІ ТЕМПЕРАТУРИ: | від – 30 до +60 |
| ВАГА: | 28 кг |
| ГАБАРИТИ, ММ: | 220*420*330 |
Роторний, об’ємний самовсмоктуючий крильчатий насос,оснащений обвідним клапаном.
Надійне ущільнення навіть під час використання при низькій температурі.
Компактний розмір і проста установка роблять їх ідеальними для розподільників і фіксованих установок для перекачування палива, а також інших видів використання в промислових умовах.
Надійна чавунна конструкція, крильчатий насос з ротором з спеченої сталі і лопатями з ацетальной смоли, індукційний двигун з алюмінієвим каркасом.
Його можна безперервно використовувати завдяки тепловий захист від перевантаження двигуна.
ПРИМІТКА : лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково.
КАТАЛОЖНИЙ НОМЕР : F00321000
ІНСТРУКЦІЯ ДО НАСОСА Е300, PIUSI
КАТЕГОРІЯ : НАСОСИ 220 ВОЛЬТ ДЛЯ ДИЗПАЛИВА

Завдяки багаторічному досвіду (з 2000 року), ми намагаємося максимально задовольнити побажання наших замовників.
У нас найкраща ціна на ринку якісного обладнання для перекачування палива.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування.
ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати !
Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тел. 0673600447 (вайбер),
тел. 0503787118,
тел. 0674579959
ТОВ "МІНІАЗС"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 28 кг |
| Виробник | PIUSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Продуктивність | 500 літр/хв |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
- Ціна: 36 000 ₴
