Насос для перекачки дизельного палива 220 Вольт 100 л/хв E-120М PIUSI Італія 000326000




Насос для перекачування дизельного палива 220Вольт 100л/хв E-120М PIUSI 000326000 (Італія)
| МОДЕЛЬ: | E-120М |
| ВИРОБНИК: | PIUSI ( Італія ) |
| ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ: | 220 вольтів |
| ПРОДУКТИВНІСТЬ: | 100 л/хв |
| ПОТУЖНІСТЬ: | 750 Вт |
| САМОВСМОКТУЧИЙ НАСОС: | так, самовсмоктуючий лопатевої насос |
| ПЕРЕПУСКЕНЬ КЛАПАН У НАСОСІ: | так, вбудований By-Pass клапан, який “обводить” паливо при включеному насосі і закритому роздавальному крані |
| ВИД БАЛІВА: | дизель |
| ТИП НАСОСА: | лопатевої |
| ВИСОТА ВСМОКТУВАННЯ: | 5м |
| ЧАС БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ: | без обмеження часу, захист від перегріву |
| ДОВЖИНА ПРОВОДУ ЖИВЛЕННЯ: | 2м |
| ФІЛЬТР: | вбудований фільтр на 100мкн,доступний для чищення |
| ВХІД-ВИХІД, ДЮЙМ: | 1" (25 мм) |
| КЛАС ЗАХИСТУ, IP: | 55 |
| НАПІР: | 15 м |
| РОБОЧІ ТЕМПЕРАТУРИ: | -20С/+60С; підходить для зимових умов роботи |
| ВАГА: | 15.6 кг |
| ГАРАНТІЯ: | 12 місяців |
Насос E-120М являє собою результат ретельного аналізу вимог, пов’язаних з передачею і розподілом дизельного палива.
Цей ротаційний лопатевий насос самозасасывающего типу має відмінну механічну ізоляцію, яка гарантує постійну надійність, навіть в низьких температурах.
Компактний, безпечний і надійний, він може використовуватися для того, щоб обладнати постійні установки паливної передачі.
– Надійний в експлуатації.
– Чавунний корпус насоса, стійкий до корозії і покритий фарбою.
– Працює в будь-якому положенні.
– Насос має сталевий ротор і лопатки із спеціального матеріалу.
– Механічна ізоляція.
– Байпасний клапан вбудований в корпус насоса.
– Асинхронний двигун з алюмінієвим покриттям.
– Різьбові з’єднання на корпусі насоса (або флянцы з різьбленням)
У моделі E-120М передбачено додаткове кріплення – за допомогою фланців, які поставляються в комплекті. В конструкції корпусу передбачені лапки для кріплення і монтажу.
КОМПЛЕКТАЦІЯ : насос, довжина проводу живлення – 2м , в корпусі насоса вбудований фільтр на 100мкн,доступний для чищення.
ПРИМІТКА : лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково.
КАТАЛОЖЕНЬ НОМЕР : 000326000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Країна виробник | Італія |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Захист від перегріву | Так |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Вага | 15.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 750 |
| Продуктивність | 100 |
| Довжина шнура | 2 |
| Основні атрибути | |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Додаткові характеристики | |
| Кнопка вкл./викл. | True |
| Шнур живлення | True |
- Ціна: 19 900 ₴
