Насос 12В 56л/хв для перекачки дизельного палива PANTHER DC Piusi оптимально для перекачки F0034000B Італія





| Модель: | PANTHER DC |
| Виробник: | PIUSI ( Італія ) |
| Електроживлення: | 12 Вольт |
| Продуктивність: | 56 л/хв |
| Потужність: | 420 Вт |
| Самовсмоктуючий Насос: | так |
| Перепускний клапан в насосі: | так, вбудований By-Pass клапан, який “обводить” паливо при включеному насосі і закритому роздавальному крані |
| Вид палива: | дизель |
| Тип насоса: | лопатевої |
| Висота «сухого» всмоктування: | 5м |
| Час безперервної роботи: | 30 хв |
| Довжина проводу живлення: | без проводу, додатково купується |
| Вхід-вихід, дюйм: | 1″ (25мм) |
| Напір: | 10м |
| Рівень шуму: | 75 дБ |
| Оборотів в хвилину: | 2900 |
| Клас захисту, IP: | 55 |
| Сила струма: | 35 А |
| Робочі температури: | – 20 до +60 |
| Вага: | 7,5 кг |
| Габарити, мм: | 345*175*255 |
| ГАРАНТІЯ : | 12 місяців |
Роторний, самозаливающий крильчатий насос, який відрізняється підвищеною продуктивністю і простотою використання і установки.
Крильчатий насос з ротором.
Механічне ущільнення.
Вбудований обвідний клапан.
Розподільна коробка з вимикачем вкл/викл.
Фільтр 100 мкм, вбудований в корпус фільтра, до якої можна просто отримати доступ при техобслуговуванні.
Комплектація : насос, без електрошнура з зубчастими затискачами (“крокодилами”) , в корпусі насоса вбудований фільтр грубого очищення,доступний для чищення.
Примітка : електрошнур з зубчастими затискачами (“крокодилами”) , лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково.
Каталожний номер : F0034000В
.

Завдяки багаторічному досвіду (з 2000 року), ми намагаємося максимально задовольнити побажання наших замовників.
У нас найкраща ціна на ринку якісного обладнання для перекачування палива.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування.
ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати !
Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тел. 0673600447 (вайбер),
тел. 0503787118,
тел. 0674579959
ТОВ "МІНІАЗС"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Країна виробник | Італія |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Продуктивність | 56 літр/хв |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 420 Вт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Додаткові характеристики | |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Максимальний час безперервної роботи | 30 хв |
| лопатевий самовсмоктувальний насос | |
| Каталожний номер | F0034000B |
- Ціна: 9 800 ₴





