Насос для масла. Насос для перекачування густих масел VISCOMAT 200/2М 220V 9л/хв F0030403DPIUSI Італія



Насос для перекачування густих масел VISCOMAT 200/2М 220V (9л/хв) (F0030403D) PIUSI Італія (VISCOMAT GEAR)
- живлення – 220 Вольт;
- виробник – PIUSI, (Італія);
- продуктивність 9 л / хв;
- тиск – 12 bar;
- самовсмоктувальний шестерний насос;
- всередині насоса є обвідний клапан, який спрацьовує при перекритті подачі палива і в цей час масло циркулює всередині насоса;
- потужність – 950 Вт;
- безперервне функціонування від електромережі;
- рівень шуму нижче 70 дБ;
- застосовується для перекачування мастил в’язкістю до 2000 cSt;
- клас захисту, IP – 55 (самовентильований електродвигун з захистом від перегріву);
- сила струму – 4.2а;
- частота струму – 50 Гц;
- насос має регулятор тиску, за допомогою якого швидкість потоку можна збільшувати або зменшувати в залежності від виконуваної операції;
- діаметр різьби на вході і виході – 1 “(25 мм), є можливість установки фланцевого з’єднання;
- довжина проводу живлення – 2м;
- кнопка вкл / викл;
- висота всмоктування – 4м;
- вага 9 кг;
- гарантія – 12 місяців.
Насоси серії VISCOMAT GEAR були розроблені як сучасні, ефективні рішення для різних вимог насосних мастильних матеріалів.
Група шестеренчатих насосів (серія Viscomat 200-350 і Viscomat DC) підходять практично для всіх видів масел (в’язкістю до 2000 cSt).
Корпус виготовлений з чавуну з захистом від корозії. Для монтажу на корпусі є спеціальні кріплення.
КОМПЛЕКТАЦІЯ : насос, довжина провода живлення – 2м.
ПРИМІТКА : лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави, фланці – можна придбати додатково.
КАТАЛОЖНИЙ НОМЕР : F0030403D
ІНСТРУКЦІЯ ДО НАСОСІВ VISCOMAT 200/2М, 230/3М, 350/2М, PIUSI

Завдяки багаторічному досвіду (з 2000 року), ми намагаємося максимально задовольнити побажання наших замовників.
У нас найкраща ціна на ринку якісного обладнання для перекачування палива.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування.
ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати !
Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тел. 0673600447 (вайбер),
тел. 0503787118,
тел. 0674579959
ТОВ "МІНІАЗС"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Вага | 9 кг |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Дозволені рідини | Масло |
| Виробник | PIUSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 9 літр/хв |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 950 Вт |
- Ціна: 17 700 ₴
