Насос для перекачки дизельного палива 220В 90л/хв PANTHER 90 Piusi F007330 F0073302A (Італія)


Насос для перекачування дизельного палива 220В 90л/хв PANTHER 90 Piusi F00733020 F0073302A (Італія)
| МОДЕЛЬ: | PANTHER 90 |
| ВИРОБНИК: | PIUSI (Італія) |
| ЕЛЕКТРОЖИВАННЯ: | 220 вольт |
| ПРОДУКТИВНІСТЬ: | 90 л/хв |
| ПОТУЖНІСТЬ: | 700 Вт |
| НАСОС САМОВСМОКТУЮЧИЙ: | так, самовсмоктуючий лопатевий насос |
| ПЕРЕПУСКНИЙ КЛАПАН У НАСОСІ: | так, вбудований By – Pass клапан, який «обводить» паливо при включеному насосі та закритому роздавальному крані (максимальний час роботи в режимі перепускного клапана – 2,3 хв. ) |
| ВИД ПАЛИВА: | дизель |
| ТИП НАСОСУ: | лопатевий |
| ВИСОТА ВСМОКТУВАННЯ: | 5м |
| ЧАС НЕПРЕРИВНОЇ РОБОТИ: | без обмеження часу, захист від перегріву |
| ДОВЖИНА ПРОВОДУ ХАРЧУВАННЯ: | 2м |
| ФІЛЬТР: | вбудований фільтр на 100мк, доступний для чищення |
| ВХІД – ВИХІД, ДЮЙМ: | 1″ (25мм) |
| КЛАС ЗАХИСТУ, IP: | 55 |
| НАПІР: | 15 м |
| РОБОЧІ ТЕМПЕРАТУРИ: | – 20С/ + 60С; підходить для зимових умов роботи |
| ВАГА: | 8.2 кг |
| ГАРАНТІЯ: | 12 місяців |
Частота струму: 50 – 60 Гц Кількість обертів за хвилину: 2900 Сила струму: 4.9 Ампер Вимикач: зі світловим індикатором
Габарити: 345х174х255
Надійна герметизація корпусу та всесезонне виконання забезпечують стабільну роботу обладнання у складних умовах експлуатації.
Цей ротаційний лопатевий насос самозасмоктувального типу укомплектований сальником валу, має відмінну механічну ізоляцію, яка гарантує постійну надійність навіть за низьких температур.
Компактний, безпечний і надійний він може використовуватися для того, щоб обладнати постійні установки паливної передачі.
– Чавунний корпус насоса, стійкий до корозії та покритий фарбою.
— Працює у будь – якому становищі.
— Насос має сталевий ротор та лопатки із спеціального матеріалу (виконані з ацетальної смоли).
– Байпасний клапан вбудований у корпус насоса.
– Асинхронний двигун з алюмінієвим кожухом.
– Різьбові з’єднання на корпусі насоса (або флянці з різьбленням)
У моделі Panther 90 передбачено додаткове кріплення – за допомогою фланців, що постачаються у комплекті. У конструкції корпусу передбачені лапки для кріплення та монтажу.
КОМПЛЕКТАЦІЯ : насос, довжина дроту живлення – 2м, в корпусі насоса вбудований фільтр на 100мк, доступний для чищення.
ПРИМІТКА : лічильник, роздатковий пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково.
КАТАЛОЖНИЙ НОМЕР : F00733020
ІНСТРУКЦІЯ ДО НАСОСА PANTHER PIUSI
КАТЕГОРІЯ : НАСОСИ 220 ВОЛЬТ ДЛЯ ДИЗПАЛИВА

Завдяки багаторічному досвіду (з 2000 року), ми намагаємося максимально задовольнити побажання наших замовників.
У нас найкраща ціна на ринку якісного обладнання для перекачування палива.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування.
ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати !
Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тел. 0673600447 (вайбер),
тел. 0503787118,
тел. 0674579959
ТОВ "МІНІАЗС"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 12 500 ₴
