Переносний насос з ручкою для перекачки дизпалива 24В 50л/хв CARRY BP 3000 PIUSI Італія





Переносний насос з ручкою для перекачування дизельного палива 24В 50л/хв CARRY BP 3000 PIUSI Італія
| МОДЕЛЬ: | CARRY BP 3000 |
| ВИРОБНИК: | PIUSI ( Італія ) |
| ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ: | 24/12 Вольт |
| ПРОДУКТИВНІСТЬ: | 50/30 л/хв |
| ПОТУЖНІСТЬ: | 310/80 Вт |
| САМОВСМОКТУЮЧИЙ НАСОС: | так |
| ПЕРЕПУСКНИЙ КЛАПАН В НАСОСІ: | так, вбудований By-Pass клапан, який “обводить” паливо при включеному насосі і закритому роздавальному крані |
| ВИД ПАЛИВА: | дизель |
| ТИП НАСОСА: | лопатевої |
| ВИСОТА «СУХОГО» ВСМОКТУВАННЯ: | 3м |
| ЧАС БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ: | 30 хв |
| ДОВЖИНА ПРОВОДУ ЖИВЛЕННЯ: | без проводу, додатково купується |
| ВХІД-ВИХІД, ДЮЙМ: | ¾ (19мм) |
| В КОМПЛЕКТІ: | фланцеві з’єднання ¾ |
| НАПІР: | 6 м |
| РІВЕНЬ ШУМУ: | 75 дБ |
| КЛАС ЗАХИСТУ, IP: | 55 |
| МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ: | 24 А |
| Максимальний тиск: | 1,5 Бар |
| РОБОЧІ ТЕМПЕРАТУРИ: | – 20 до +60 |
| ВАГА: | 3,5 кг |
| ГАБАРИТИ, ММ: | 200 * 120 * 140 мм |
Всі моделі насосів Piusi оснащені байпасним клапаном і герметичністю підвищеної надійності навіть при низьких робочих температурах.
Завдяки її компактним розмірам і легкості установки, цей насос ідеально підходить для стаціонарних заправних станцій перекачування дизельного палива та інших застосувань в промисловості.
Маючи міцну структуру з чавуну, шиберний насос зі сталевим з ротором і полиацеталевыми лопатями і індукційним двигун з алюмінієвим корпусом.
Підходить для тривалого використання з захистом від перегріву.
Рекомендований час безперервної роботи-30 хвилин.
Продуктивність 50 літрів в хвилину при 24 Вольт;
Продуктивність 30 літрів в хвилину при 12 Вольт;
Сила струму 13 А при 24 Вольт;
Сила струму 16,5 А при 12 Вольт;
Потужність 310 Вт при 24 Вольт;
Потужність 80 Вт при 12 Вольт
КОМПЛЕКТАЦІЯ : насос, довжина проводу живлення – 2м , в корпусі насоса вбудований фільтр на 100мкн,доступний для чищення.
ПРИМІТКА : лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково.
ІНСТРУКЦІЯ ДО НАСОСА CARRY BP 3000, PIUSI

Завдяки багаторічному досвіду (з 2000 року), ми намагаємося максимально задовольнити побажання наших замовників.
У нас найкраща ціна на ринку якісного обладнання для перекачування палива.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування.
ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати !
Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тел. 0673600447 (вайбер),
тел. 0503787118,
тел. 0674579959
ТОВ "МІНІАЗС"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Додатковий сервіс | Гарантія якості від виробника, Сервісне обслуговування, Працюємо напряму з виробником з 2000року, Якісне італійське обладнання |
| Дозволені рідини | Дизель |
- Ціна: 7 700 ₴

