Переносний насос з ручкою 24В 70л/хв для перекачки дизпалива PANTHER DC 24 / 12V PIUSI Італія





| МОДЕЛЬ: | PANTHER DC |
| ВИРОБНИК: | PIUSI ( Італія ) |
| ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ: | 24/12 Вольт |
| ПРОДУКТИВНІСТЬ: | 70/35 л/хв |
| ПОТУЖНІСТЬ: | 420/130 Вт |
| САМОВСМОКТУЮЧИЙ НАСОС: | так, самовсмоктуючий лопатевої насос |
| ПЕРЕПУСКНИЙ КЛАПАН В НАСОСІ: | так, вбудований By-Pass клапан, який “обводить” паливо при включеному насосі і закритому роздавальному крані |
| ВИД ПАЛИВА: | дизель |
| ТИП НАСОСА: | роторний, лопатевої |
| ВИСОТА ВСМОКТУВАННЯ: | 5м |
| ЧАС БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ: | 30хв |
| ДОВЖИНА ПРОВОДУ ЖИВЛЕННЯ: | 2м |
| ФІЛЬТР: | вбудований фільтр на 100мкн,доступний для чищення |
| ВХІД-ВИХІД, ДЮЙМ: | 1″ (25мм) |
| СИЛА СТРУМУ: | 25/16 А |
| РІВЕНЬ ШУМУ: | 80дБ |
| КЛАС ЗАХИСТУ, IP: | 55 |
| МАКСИМАЛЬНИЙ ТИСК НА ВИХОДІ: | 2 Бар |
| НАПІР: | 15 м |
| РОБОЧІ ТЕМПЕРАТУРИ: | -20С/+50С; підходить для зимових умов роботи |
| ВАГА: | 7,5 кг |
| ГАРАНТІЯ: | 12 місяців |
Роторні, самозаливающиеся крильчасті насоси, що відрізняються підвищеною продуктивністю і простотою використання і установки. Модель 24/12 можна використовувати з обома значеннями напруги.
Крильчатий насос з ротором. Механічне ущільнення. Вбудований обвідний клапан. Розподільна коробка з вимикачем вкл/викл. Фільтр 100 мкм, вбудований в корпус фільтра, до якої можна просто отримати доступ при техобслуговуванні. Різьбові кріплення 1″.
– Витрата до 70 л/хв
– Функціонування від джерела 12/24 В
– Робочий цикл 30 хв.
КОМПЛЕКТАЦІЯ : насос, довжина проводу живлення – 2м , в корпусі насоса вбудований фільтр на 100мкн,доступний для чищення.
ПРИМІТКА : лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково.
ІНСТРУКЦІЯ ДО НАСОСА PANTHER DC, PIUSI

Завдяки багаторічному досвіду (з 2000 року), ми намагаємося максимально задовольнити побажання наших замовників.
У нас найкраща ціна на ринку якісного обладнання для перекачування палива.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування.
ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати !
Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тел. 0673600447 (вайбер),
тел. 0503787118,
тел. 0674579959
ТОВ "МІНІАЗС"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Додатковий сервіс | Гарантія якості від виробника, Сервісне обслуговування, Працюємо напряму з виробником з 2000року, Якісне італійське обладнання |
| Дозволені рідини | Дизель |
- Ціна: 13 400 ₴
