Переносний насос з ручкою 12В 56л/хв для перекачки дизельного палива PANTHER DC PIUSI Італія


Переносний насос з ручкою для перекачування дизельного палива 12В 56л/хв PANTHER DC PIUSI Італія
| МОДЕЛЬ: | PANTHER DC |
| ВИРОБНИК: | PIUSI ( Італія ) |
| ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ: | 12 Вольт |
| ПРОДУКТИВНІСТЬ: | 56 л/хв |
| ПОТУЖНІСТЬ: | 420 Вт |
| САМОВСМОКТУЮЧИЙ НАСОС: | так |
| ПЕРЕПУСКНИЙ КЛАПАН В НАСОСІ: | так, вбудований By-Pass клапан, який “обводить” паливо при включеному насосі і закритому роздавальному крані |
| ВИД ПАЛИВА: | дизель |
| ТИП НАСОСА: | лопатевої |
| ВИСОТА «СУХОГО» ВСМОКТУВАННЯ: | 5м |
| ЧАС БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ: | 30 хв |
| ДОВЖИНА ПРОВОДУ ЖИВЛЕННЯ: | без проводу, додатково купується |
| ВХІД-ВИХІД, ДЮЙМ: | 1″ (25мм) |
| НАПІР: | 10м |
| РІВЕНЬ ШУМУ: | 75 дБ |
| ОБОРОТІВ В ХВИЛИНУ: | 2900 |
| КЛАС ЗАХИСТУ, IP: | 55 |
| СИЛА СТРУМА: | 35 А |
| РОБОЧІ ТЕМПЕРАТУРИ: | – 20 до +60 |
| ВАГА: | 7,5 кг |
| ГАБАРИТИ, ММ: | 345*175*255 |
| ГАРАНТІЯ : | 12 місяців |
Роторний, самозаливающий крильчатий насос, який відрізняється підвищеною продуктивністю і простотою використання і установки.
Крильчатий насос з ротором.
Механічне ущільнення.
Вбудований обвідний клапан.
Розподільна коробка з вимикачем вкл/викл.
Фільтр 100 мкм, вбудований в корпус фільтра, до якої можна просто отримати доступ при техобслуговуванні.
КОМПЛЕКТАЦІЯ : насос, без електрошнура з зубчастими затискачами (“крокодилами”) , в корпусі насоса вбудований фільтр грубого очищення,доступний для чищення.
ПРИМІТКА : електрошнур з зубчастими затискачами (“крокодилами”) , лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування.
ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати !
Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тел. 0673600447 (вайбер),
тел. 0503787118,
тел. 0674579959
ТОВ "МІНІАЗС"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Стан | Новий |
- Ціна: 10 300 ₴
