Бочковий комплект DRUM BI-Pump 12В 85л/мін і автоматичним пістолетом F00223A PIUSI Італія

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Заправний комплекс від PIUSI з автономним джерелом живлення і високою пропускною здатністю до 80 літрів за хвилину.
Модель PIUSI DRUM Bi-Pump 12V A120 F002203A працює здебільшого з дизельним паливом, встановлюється тільки на бочку.
Для комерційних цілей колонка не використовується, оскільки не передбачено облікового обладнання.
- Конструкційна особливість заправкової колонки є те, що тут знаходяться два лопастних насоса, які закріплені між собою на спеціальній панелі. При цьому робочий цикл обмежений 30-ю хвилинами, з подальшою перервою на годину.
- Автокоштовний кран вимикає втрати пального. Відсіч у такому крані вимикається самостійно, після наповнення посудини до кінців. Універсальний адаптер міцно закручується на горловині бочки.
- Оскільки модель PIUSI DRUM Bi-Pump 12V A120 F002203A викачує паливо з бочки, то в комплект входить телескопічна трубка. Для роботи з різними за об'ємом ємками довжина трубки регулюється,
- Під час роботи зафіксовано поворотний механізм, розміщений на основі пістолета.
| Вид перекачованої рідини | дизельне паливо |
| Електропостачання | 12В |
| Швидкодія | 80 літрів за хвилину |
| Адреса встановлення | на бочку |
| Корпус | відкрито |
| Лічильник | відсутній |
| Насмокт самовсачу | Да |
| Насмокт лопастного типу | Да |
| Перепускной клапан в насосе | Да |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Клас палаючого захисту | IP 55 |
| Час безперервної роботи | до 30 хвилин |
| Сила тока | 42 Ампер |
| Довжина проводу живлення | без проводу |
| Вимкнено | зі світловим індикатором |
| Топліворозладний пістолет | автоматичний, з поворотної муфтою |
| Діаметр шлангів | 1 дюйм (25м). |
| Напірний рукав | 4 метри |
| Всачучий рукав | телескопічна трубка |
| Висота всмоктування | 3 метри |
| Напор | 10 метрів |
| Доний фільтр у комплекті | да |
| Діапазон робочих температур | від -30 до +45 °С |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вага | 18 кг |
| Вага | 18 кг |
ЗЛОЧИНСТВА МОДЕЛІ
- Заправка PIUSI DRUM Bi-Pump 12V A120 можна використовувати незалежно від пори року. Пропускна здатність не погіршиться під час роботи у широкому діапазоні температур — від 30 °C до + 40 °C. Клас захисту IP 55 визначає проникнення пилу та вологи всередину.
- З колонкою дуже просто і комфортно працювати. Завдяки поворотній муфті, який не перевертається, топливний кран автоматично відключається в потрібний момент, а насос з самозасовуючою робочою системою, тому не потрібно попередньо заливати в рукав палива.
- Всі матеріали, з яких виготовлені частини моделі, високої якості. Корпус насоса з чугуну, зовнішня сторона якої покрита розчином від коррозії. Зовнішній бік пістолета виконаний з міцного пластику, який забезпечує маленьку вагу і служить бар’єром для робочого механізму.
ВАРІАНТИ КОМПЛЕКТАЦІЇ:
F0022201A (без лічильника, з хутром. списолетом)
F0022205A (з лічильником C33, з хутром. підпистолетом)
F0022203A (без лічильника, з автом. списолетом)
F0022207A (з лічильником C33, з автом. підпистолетом)
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тіл.(067)3600447 (вайбер),
Тіл.(050) 3787118,
тіл.(0767)4579959
ТОВ "МІНІАЗС"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
- Ціна: 1 ₴
