Резервуар METRIA 1500л для дизельного палива – двостінна ємність (Польща)





Резервуар двостінний ( ємність, цистерна, бочка ) METRIA 1500л для дизельного палива (Польща)
Стаціонарний паливний резервуар B Eko Fuel Tank об’ємом 1500 літрів призначений для зберігання та розливу на місці масел, що належать до групи легкозаймистих рідин з класом пожежної небезпеки III, тобто нафтопродуктів з температурою спалаху вище 55°C, включаючи дизельне паливо. Резервуар виготовлено відповідно до стандарту PN-EN 13341:2005+A1:2011 під наглядом Управління технічного нагляду (UDT).
Резервуар виконаний у вигляді самонесучої двостінної конструкції з УФ-стабілізованого поліетилену PE-HD. До зовнішнього резервуара встановлена герметична розливна шафа (виготовлена з PE-HD) з дверима, що замикаються на два замки. Шафа містить розливне обладнання та системи моніторингу.
Комплектний пристрій з системою розподілу включає:1. Двостінний бак з розподільною шафою (захищений двома замками).
2. Розподільна система під запит замовника.
Система моніторингу, що складається з:
- датчик, що контролює міжпросвітовий простір (контроль витоків),
- зонд рівня палива.
- передавач, що взаємодіє з датчиком і зондом
- приймач з дисплеєм
Датчик максимального рівня. Пристрій складається з зонда, розташованого у верхній частині внутрішнього резервуара, та штекера, який підключається до системи, що сигналізує про перевищення максимального рівня або автоматично вимикає розвантажувальний насос на автоцистерні. Пристрій захищає резервуар портативного дозатора від переповнення та переповнення під час розвантаження.
Вентиляційний отвір у внутрішньому баку.
Оглядова кришка у внутрішньому резервуарі діаметром 4 дюйми.
Кришка оглядового отвору у зовнішньому баку, 16 дюймів.
Дводюймова заливна горловина забезпечує щільне з’єднання з нагнітальним баком.
Заземлення виведено зовні корпусу розподільника.
Кожен двостінний резервуар оснащений стандартною арматурою відповідно до вимог стандарту:
- захист від переповнення резервуара ГОК
- клапан випуску повітря
- зонд, що контролює простір між оболонками (сигналізує про витік)
- Євроконектор ВК 50

.

Завдяки багаторічному досвіду (з 2000 року), ми намагаємося максимально задовольнити побажання наших замовників.
У нас найкраща ціна на ринку якісного обладнання для перекачування палива.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування.
ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати !
Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тел. 0673600447 (вайбер),
тел. 0503787118,
тел. 0674579959
ТОВ "МІНІАЗС"
Надійна пластиковa ємність польського виробництва для зберігання та роздачі пального. Гарантія, доставка, сервіс. Купити двостінний резервуар METRIA 1500л для дизельного палива.
Купити двостінний резервуар METRIA 1500л для дизельного палива. Надійна пластиковa ємність польського виробництва для зберігання та роздачі пального. Гарантія, доставка, сервіс.
Двостінний резервуар METRIA 1500л для дизельного палива – пластикова ємність з розливною шафою.
Резервуар для дизельного палива, двостінна ємність для пального, пластиковий бак METRIA 1500л, цистерна для дизпалива Польща, бочка для дизельного палива, паливний резервуар METRIA, ємність для зберігання дизпалива, резервуар для АЗС, паливна ємність 1500 літрів, купити резервуар для дизельного палива.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Об'єм резервуара | 1.5 куб. м |
| Максимальний об'єм наповнення резервуара | 1.5 куб. м |
| Тип резервуара за способом встановлення | Вертикальний |
| Тип резервуара за способом монтажу | Надземний |
| Тип резервуара за кількістю стінок | Двостінний |
| Тип резервуара за кількістю секцій | Односекційний |
| Вага | 100 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1400 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Висота | 1980 мм |
- Ціна: 87 000 ₴


