Мобільний бак Metcor 115л резервуар ємність для дизельного палива





Мобільна версія дизельного паливного резервуара Metcor була розроблена з урахуванням потреб найвибагливіших клієнтів . Її конструкція забезпечує легке транспортування завдяки використанню коліс. До її ключових переваг належать: легка та компактна конструкція та портативність.
Мобільні резервуари Metcor – чудова альтернатива бочкам або каністрам, що підходять для транспортування палива. Їхня легка та міцна конструкція робить їх дедалі популярнішими в багатьох секторах, включаючи сільське господарство, лісове господарство, будівництво, садівництво та промисловість, але вони також підходять для домашнього використання.
Ці пристрої дозволяють швидко та безпечно транспортувати паливо до місця призначення. Резервуари гарантують доставку дизельного палива в будь-яке місце, заощаджуючи час і гроші.
| Об’єм резервуара | 115 л |
| Висота | 1150 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Вага | 32 кг |
| Напруга | 12 В |
| Потужність насоса | 300 Вт |
| Довжина шланга | 3,35 м |
| Тиск | 1,3 бар |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Вага | 32 |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Довжина | 44 мм |
- Ціна: 20 000 ₴



