Мобільний бак Metcor 200л з насосом DT-200 для дизельного палива





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Об’єм | 200 л |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Вага: | 32 кг |
довжина рукава – 3.5м
.
Мобільні резервуари Metcor – чудова альтернатива бочкам або каністрам, що підходять для транспортування палива. Їхня легка та міцна конструкція робить їх дедалі популярнішими в багатьох секторах, включаючи сільське господарство, лісове господарство, будівництво, садівництво та промисловість . Ці пристрої дозволяють швидко та безпечно транспортувати паливо до місця призначення. Резервуари гарантують доставку дизельного палива в будь-яке місце, заощаджуючи час і гроші.
✅ Мобільні цистерни Metcor відповідають вимогам Європейського Союзу (ADR) щодо перевезення небезпечних речовин.
✅ Дно профільоване, щоб зробити його зручним для транспортування та завантаження коробки за допомогою вилкового навантажувача.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Об'єм резервуара | 200 куб. м |
| Максимальний об'єм наповнення резервуара | 200 куб. м |
| Тип резервуара за способом встановлення | Вертикальний |
| Тип резервуара за способом монтажу | Надземний |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 580 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 630 мм |
- Ціна: 27 000 ₴



