Насос для пального. Насос 220В 56л/хв PANTHER 56 Piusi (оптимально для дизпалива) F00730000 Італія





Насос 220В 56л/хв PANTHER 56 Piusi (оптимально для перекачування дизельного палива) F00730000 (Італія)
| МОДЕЛЬ: | PANTHER 56 |
| ВИРОБНИК: | PIUSI ( Італія ) |
| ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ: | 220 Вольт |
| ПРОДУКТИВНІСТЬ: | 56 л/хв |
| ПОТУЖНІСТЬ: | 370 Вт |
| САМОВСМОКТУЮЧИЙ НАСОС: | так |
| ПЕРЕПУСКНИЙ КЛАПАН В НАСОСІ: | так, байпасний клапан вбудований в корпус насоса |
| ВИД ПАЛИВА: | дизель |
| ТИП НАСОСА: | лопатевої |
| ВИСОТА ВСМОКТУВАННЯ: | 5м |
| ЧАС БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ: | без обмеження часу |
| ДОВЖИНА ПРОВОДУ ЖИВЛЕННЯ: | 2м |
| ФІЛЬТР: | вбудований фільтр на 100мкн,доступний для чищення |
| ВХІД-ВИХІД, ДЮЙМ: | 1″ (25мм) |
| ОБОРОТІВ В ХВИЛИНУ: | 2900 |
| РІВЕНЬ ШУМУ: | 75дБ |
| КЛАС ЗАХИСТУ, IP: | 55 |
| МАКСИМАЛЬНИЙ НАПІР: | 15 м |
| РОБОЧІ ТЕМПЕРАТУРИ: | від — 20 до +60 |
| ВАГА: | 7,4 кг |
| ГАРАНТІЯ: | 12 місяців |
Насос PANTHER 56 являє собою результат ретельного аналізу вимог, пов’язаних з передачею і розподілом дизельного палива.
Цей ротаційний лопатевий насос самозасасывающего типу має відмінну механічну ізоляцію, яка гарантує постійну надійність, навіть в низьких температурах.
Провід 2м з вилкою, кнопка включення, захисний кожух на крильчатці охолодження двигуна – все це робить насос зручним і безпечним в експлуатації. Завдяки наявності двох фланцевих отворів у поєднанні з різьбовими входом/виходом, цю модель можна легко укомплектувати фільтрами, шлангами, лічильником, роздавальним пістолетом.
Компактний, безпечний і надійний, він може використовуватися для того, щоб обладнати постійні установки паливної передачі.
- Чавунний корпус насоса, стійкий до корозії і покритий фарбою.
- Насос має сталевий ротор і лопатки із спеціального матеріалу.
- Механічна ізоляція.
- Надійний в експлуатації.
- Байпасний клапан вбудований в корпус насоса.
- Вбудований фільтр на 100 мікронів, легкодоступний для того, щоб його очистити.
- Працює в будь-якому положенні.
- Асинхронний двигун з алюмінієвим покриттям.
- Різьбові з’єднання на корпусі насоса.
КОМПЛЕКТАЦІЯ : насос, довжина проводу живлення – 2м , в корпусі насоса вбудований фільтр на 100мкн,доступний для чищення.
ПРИМІТКА : лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково.
КАТАЛОЖНИЙ НОМЕР : F00730000
ІНСТРУКЦІЯ ДО НАСОСА PANTHER, PIUSI

Завдяки багаторічному досвіду (з 2000 року), ми намагаємося максимально задовольнити побажання наших замовників.
У нас найкраща ціна на ринку якісного обладнання для перекачування палива.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування.
ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати !
Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тел. 0673600447 (вайбер),
тел. 0503787118,
тел. 0674579959
ТОВ "МІНІАЗС"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| лопатевий самовсмоктувальний насос | |
| F00730000 | PANTHER 56 |
- Ціна: 8 000 ₴
