Насос 220В 56л/хв PANTHER 56 Piusi F0073000 Італія. Насос для перекачки та заправки дизпалива





Насос 220В 56л/хв PANTHER 56 Piusi (оптимально для перекачування дизельного палива) F00730000 (Італія)

Насос PANTHER 56 являє собою результат ретельного аналізу вимог, пов’язаних з передачею і розподілом дизельного палива. Цей ротаційний лопатевий насос самозасасывающего типу має відмінну механічну ізоляцію, яка гарантує постійну надійність, навіть в низьких температурах. Провід 2м з вилкою, кнопка включення, захисний кожух на крильчатці охолодження двигуна – все це робить насос зручним і безпечним в експлуатації. Завдяки наявності двох фланцевих отворів у поєднанні з різьбовими входом/виходом, цю модель можна легко укомплектувати фільтрами, шлангами, лічильником, роздавальним пістолетом. Компактний, безпечний і надійний, він може використовуватися для того, щоб обладнати постійні установки паливної передачі.
КОМПЛЕКТАЦІЯ : насос, довжина проводу живлення – 2м , в корпусі насоса вбудований фільтр на 100мкн,доступний для чищення. ПРИМІТКА : лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково. КАТАЛОЖНИЙ НОМЕР : F00730000
Завдяки багаторічному досвіду (з 2000 року), ми намагаємося максимально задовольнити побажання наших замовників. У нас найкраща ціна на ринку якісного обладнання для перекачування палива.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування. ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати ! Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/ тел. 0673600447 (вайбер), |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Країна виробник | Італія |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Продуктивність | 56 літр/хв |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Вага | 7.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 20 |
| лопатевий самовсмоктувальний насос | |
| байпасний клапан вбудований в корпус насоса | без обмеження часу |
- Ціна: 8 000 ₴






