Насос для перекачки дизельного пального 220В 70л/хв РА1 Adam Pumps (Італія) для заправки вантажних автомобілів





Насос для перекачування дизельного палива 220В 70л/хв РА1 Adam Pumps (Італія) для вантажних авто
| МОДЕЛЬ: | РА1 |
| ВИРОБНИК: | ADAM PUMPS ( Італія ) |
| ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ: | 220 Вольт |
| ПРОДУКТИВНІСТЬ: | 70 л/хв |
| ПОТУЖНІСТЬ: | 375 Вт |
| САМОВСМОКТУЮЧИЙ НАСОС: | так, самовсмоктуючий лопатевої насос |
| ПЕРЕПУСКНИЙ КЛАПАН В НАСОСІ: | так, вбудований By-Pass клапан, який “обводить” паливо при включеному насосі і закритому роздавальному крані |
| ВИД ПАЛИВА: | дизель |
| ТИП НАСОСА: | лопатевої |
| ВИСОТА ВСМОКТУВАННЯ: | 5м |
| ЧАС БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ: | без обмеження часу, захист від перегріву |
| ДОВЖИНА ПРОВОДУ ЖИВЛЕННЯ: | 2м |
| ФІЛЬТР: | вбудований фільтр на 100мкн,доступний для чищення |
| ВХІД-ВИХІД, ДЮЙМ: | 1″ (25мм) |
| СИЛА СТРУМУ: | 1,5 А |
| РІВЕНЬ ШУМУ: | 80дБ |
| КЛАС ЗАХИСТУ, IP: | 55 |
| МАКСИМАЛЬНИЙ ТИСК НА ВИХОДІ: | 2 Бар |
| НАПІР: | 15 м |
| РОБОЧІ ТЕМПЕРАТУРИ: | -20С/+50С; підходить для зимових умов роботи |
| ВАГА: | 8 кг |
| ГАРАНТІЯ: | 12 місяців |
Для ефективного перекачування дизельного палива як не можна краще підійде насос Adam Pumps PA1-70. Його основні плюси: простота у використанні, надійність і потужність, мається на корпусі фільтр грубого очищення.
Насосом PA1-70 можна перекачати паливо як наземних, так і підземних резервуарів (глибиною до 5 м). В моторі насоса є захист від перегріву.
- В корпусі насоса є електричний вимикач.
- Самовентилирующийся асинхронний двигун змінного струму, клас захисту IP 55, ізоляція класу F.
- Тепловий захист в обмотці.
- Корпус з чавуну з захистом від корозії, пофарбований.
КОМПЛЕКТАЦІЯ : насос, довжина проводу живлення – 2м , в корпусі насоса вбудований фільтр на 100мкн,доступний для чищення.
ПРИМІТКА : лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково.
КАТЕГОРІЯ : НАСОСИ 220 ВОЛЬТ ДЛЯ ДИЗПАЛИВА

Завдяки багаторічному досвіду (з 2000 року), ми намагаємося максимально задовольнити побажання наших замовників.
У нас найкраща ціна на ринку якісного обладнання для перекачування палива.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування.
ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати !
Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тел. 0673600447 (вайбер),
тел. 0503787118,
тел. 0674579959
ТОВ "МІНІАЗС"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adam Pumps |
| Країна виробник | Італія |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Продуктивність | 70 літр/хв |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 375 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 20 |
- Ціна: 9 200 ₴
