Насос 220В 100л/хв для перекачки дизельного пального E-120М Piusi 000326000 ( Італія )





Насос для перекачування дизельного палива 220Вольт 100л/хв E-120М PIUSI 000326000 (Італія)
Насос E-120М являє собою результат ретельного аналізу вимог, пов’язаних з передачею і розподілом дизельного палива. – Надійний в експлуатації. – Чавунний корпус насоса, стійкий до корозії і покритий фарбою. – Працює в будь-якому положенні. У моделі E-120М передбачено додаткове кріплення – за допомогою фланців, які поставляються в комплекті. В конструкції корпусу передбачені лапки для кріплення і монтажу. КОМПЛЕКТАЦІЯ : насос, довжина проводу живлення – 2м , в корпусі насоса вбудований фільтр на 100мкн,доступний для чищення. ПРИМІТКА : лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково. КАТАЛОЖНИЙ НОМЕР : 000326000 |

Завдяки багаторічному досвіду (з 2000 року), ми намагаємося максимально задовольнити побажання наших замовників.
У нас найкраща ціна на ринку якісного обладнання для перекачування палива.
Гарантія - 1 рік. Сервісне обслуговування.
ЗАКАЖІТЬ у нас ! Будемо раді співпрацювати !
Відправляємо Новою поштою.
Наш сайт: https://www.minizapravka.net/
тел. 0673600447 (вайбер),
тел. 0503787118,
тел. 0674579959
ТОВ "МІНІАЗС"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Країна виробник | Італія |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Продуктивність | 100 літр/хв |
| Вага | 15.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте

