Насос для перекачки дизельного палива 220В 300-550л/мін E300 PIUSI Італія F00321000


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос для перекачки дизельного палива 220В 300-550л/мін E300 PIUSI Італія - 29000грн
| Модель: | Е300 |
| Виробник: | PIUSI (Італія) |
| Електропостачання: | 220 Вольт |
| Швидкодія: | 300-550 л/мін |
| Міцність: | 1500 Вт |
| Насос лопастної: | да, лопастный,центровний насос |
| Перепускний клапан в насосі: | да |
| Вид топлива: | дизель |
| Тип насоса: | лопастний |
| Час безперервної роботи: | Без обмеження часу |
| Довжина проводу живлення: | |
| Фільтр: | вбудований фільтр на 100мкн, доступний для чистки |
| Вхід-вихід, дюйм: | 2 Бурунді (50м) |
| Оборотів за хвилину: | 2580 |
| Рівень шуму: | 70дБ |
| Клас безпеки, IP: | 55 |
| Сила тока: | 9,2А |
| Тиск: | 10 Бар |
| Робочі температури: | от – 30 до +60 |
| Вага: | 28 кг |
| Габарити, мм: | 220*420*330 |
Роторний, об'ємний ґанковий насос, сосновий обводним клапаном.
Надійне ущільнення навіть під час використання при низькій температурі.
Компактний розмір і проста установа роблять їх ідеальними для розподільників і фіксованих установ для перекачування палива, а також інших видів використання в промислових умовах.
Надійна чугунна конструкція, ґанковий насос з ротором з спеченою сталі та лопатями з ацетальної смоли, індукційний двигун з алюмінієвим каркасом.
Його можна постійно використовувати завдяки теплому захисту від перевантаження двигуна.
Нотатка : лічильник, роздатий пістолет, фільтр, рукава - набувають додаткового.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Захист від перегріву | True |
| Вага | 28 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Основні атрибути | |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 |
| Продуктивність | 500 |
- Ціна: 36 000 ₴
