Насос для перекачування дизельного палива 12 В 40 л/хв ECOKIT Adam Pumps Італія



Насос для перекачування дизельного палива 12 В 40 л/хв ECOKIT Adam Pumps Італія
| Модель: | ECOKIT |
| Виробник: | ADAM PUMPS (Італія) |
| Електроживлення: | 12 Вольтів |
| Продуктивність: | 40 л/хв |
| Потужність: | 216 Вт |
| Насос самовсмоктувальний: | так самовсмоктувальний, лопухастий насос |
| Перепускний клапан у насосі: | да |
| Вид топлива: | дизель |
| Тип насоса: | лопатей |
| Висота «сухого» всмоктування: | 2 м |
| Час безперервної роботи: | 30 хв |
| Довжина дроту живлення: | електрошнур із зубчастими затискачами ("крокодилами”) — 2,5метра |
| Фільтр: | вбудований фільтр на 100 мкн, доступний для чищення |
| Вхід-вихід, дюйм: | 3⁄4 BSP (19 мм) |
| У комплекті: | електричний вимикач (в корпусі насоса) |
| Рівень шуму: | 75дБ |
| Сила тока: | робочий струм — 18 А, плавкий запобіжник 30 А |
| Робочі температури: | от – 20 до +50 |
| Вага: | 3,1 кг |
Насос ECOKIT являє собою найпростіше й найефективніше рішення для перекачування дизельного палива.
Модель із вбудованим перепускним клапаном, що забезпечує обведення палива в разі закриття роздавального крана під час робочого мотора.
Модель розвиває тиск на виході до 1,3 бара і в змозі підняти паливо з глибини до 2 метрів за «сухого» всмоктування.
Насос обладнаний вбудованим фільтром грубого очищення та металевою підставкою для кріплення.
Рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності, під час встановлення далі 10 метрів несуттєво знижуватиметься продуктивність.
Комплектація : насос, електрошнур із зубчастими затискачами ("крокодилами") — 2,5метра, у корпусі насоса вбудований фільтр грубого очищення,доступний для чищення.
Примітка: лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави — купуються додатково.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adam Pumps |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Вага | 3.1 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 216 |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Продуктивність | 40 |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Шнур живлення | True |
| Довжина шнура | 2.5 |
| Максимальний час безперервної роботи | 30 |
- Ціна: 1 ₴
