Насос для перекачки дизельного пального 12 Вольт 85л/хв РВ1-85 Adam Pumps Італія

Насос для перекачування дизельного палива 12 Вольт 85л/хв РВ1-85 Adam Pumps Італія
| МОДЕЛЬ: | РВ1-85 |
| ВИРОБНИК: | ADAM PUMPS ( Італія ) |
| ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ: | 12 Вольт |
| ПРОДУКТИВНІСТЬ: | 85 л/хв |
| ПОТУЖНІСТЬ: | 432 Вт |
| САМОВСМОКТУЮЧИЙ НАСОС: | так |
| ПЕРЕПУСКНИЙ КЛАПАН В НАСОСІ: | так, вбудований By-Pass клапан, який “обводить” паливо при включеному насосі і закритому роздавальному крані |
| ВИД ПАЛИВА: | дизель |
| ТИП НАСОСА: | лопатевої |
| ВИСОТА «СУХОГО» ВСМОКТУВАННЯ: | 2м |
| ЧАС БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ: | 30 хв |
| ДОВЖИНА ПРОВОДУ ЖИВЛЕННЯ: | електрошнур з зубчастими затискачами (“крокодилами”) – 3,5 метра |
| ВХІД-ВИХІД, ДЮЙМ: | 1″ (25мм) |
| РІВЕНЬ ШУМУ: | 80 дБ |
| ВИМИКАЧ: | електричний вимикач ( в корпусі ручки насоса) |
| МАКСИМАЛЬНИЙ СТРУМ: | 40 A |
| РОБОЧІ ТЕМПЕРАТУРИ: | – 20 до +60 |
| ВАГА: | 9,8 кг |
| ГАРАНТІЯ : | 12 місяців |
Самовсмоктуючий лопатевої насос складається з чавунного корпусу, ротора з спеченої сталі і поліформальдегідних лопатей.
Вбудований байпасний клапан і фільтр з нержавіючої сталі.
Модель PB1 забезпечена легкодоступним вимикачем ON-OFF на задній панелі, ручкою для перенесення, кабелем 4 м з клемами і плавким запобіжником.
Для закріплення насоса передбачена опорна станина.
Насоси на 12V DC або 24V DC, обладнані міцним двигуном з постійними магнітами, гарантують високу надійність навіть при використанні в умовах низьких температур.
КОМПЛЕКТАЦІЯ : насос, електрошнур з зубчастими затискачами (“крокодилами”) – 3,5 метра , в корпусі насоса вбудований фільтр грубого очищення,доступний для чищення.
ПРИМІТКА : лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави – купуються додатково.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 9.8 кг |
| Виробник | Adam Pumps |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 432 |
| Продуктивність | 85 |
| Максимальний час безперервної роботи | 30 |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Основні атрибути | |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Додаткові характеристики | |
| Шнур живлення | False |
- Ціна: 18 700 ₴
