Насос для перекачування дизельного палива 12Вольт 85л/хв BI-PUMP PIUSI Італія F00363A0A




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос для перекачування дизельного палива 12Вольт 85л/хв BI-PUMP PIUSI Італія
| Модель: | BI-PUMP |
| Виробник: | PIUSI ( Італія ) |
| Електроживлення: | 12 Вольт |
| Продуктивність: | 85 л/хв |
| Потужність: | 500 Вт |
| Самовсмоктуючий Насос: | так |
| Перепускний клапан в насосі: | так, вбудований By-Pass клапан, який "обводить" паливо при включеному насосі і закритому роздавальному крані |
| Вид палива: | дизель |
| Тип насоса: | лопатевої |
| Висота «сухого» всмоктування: | 5м |
| Час безперервної роботи: | 30 хв |
| Довжина проводу живлення: | без проводу, додатково купується |
| Вхід-вихід, дюйм: | 1" (25мм) |
| Напір: | 10м |
| Рівень шуму: | 75 дБ |
| Вимикач: | Так, вбудований вимикач Вкл/Викл |
| Оборотів в хвилину: | 2000 |
| Клас захисту, IP: | 55 |
| Сила струму: | 42 А |
| Робочі температури: | – 20 до +60 |
| Вага: | 10 кг |
| Габарити, мм: | 345*175*255 |
| ГАРАНТІЯ : | 12 місяців |
Роторний об'ємний крильчатий насос для перекачування дизельного палива, що відрізняється підвищеною продуктивністю.
Високопродуктивний роторний насос з лопатками для перекачування дизельного палива.
Комплектація : насос, без електрошнура з зубчастими затискачами ("крокодилами") , в корпусі насоса вбудований фільтр грубого очищення,доступний для чищення.
Примітка : електрошнур з зубчастими затискачами ("крокодилами") , лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави - купуються додатково.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Вага | 10 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Основні атрибути | |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Додаткові характеристики | |
| Кнопка вкл./викл. | True |
| Шнур живлення | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 500 |
| Напруга мережі | Дванадцять, Двадцять чотири |
| Продуктивність | 85 |
| Максимальний час безперервної роботи | 30 |
- Ціна: 21 700 ₴
