Насос для перекачування дизельного палива 24 В 50 л/хв CARRY BP 3000 PIUSI Італія F00358500



Насос для перекачування дизельного палива 24/12 В 50 л/хв CARRY BP 3000 PIUSI Італія
| Модель: | CARRY BP 3000 |
| Виробник: | PIUSI (Італія) |
| Електроживлення: | 24/12 Вольт |
| Продуктивність: | 50/30 л/хв |
| Потужність: | 310/80 Вт |
| Насос самовсмоктувальний: | да |
| Перепускний клапан у насосі: | так, вбудований By-Pass клапан, який "обводить" паливо за ввімкненого насоса та закритого роздавального крана |
| Вид топлива: | дизель |
| Тип насоса: | лопатей |
| Висота «сухого» всмоктування: | 3м |
| Час безперервної роботи: | 30 хв |
| Довжина дроту живлення: | без дроту, додатково купується |
| Вхід-вихід, дюйм: | 3⁄4 (19 мм) |
| У комплекті: | фланцеві з'єднання 3⁄4 |
| Напір: | 6 м |
| Рівень шуму: | 75 дБ |
| Клас захисту, IP: | 55 |
| Максимальний струм: | 24 А |
| Максимальний тиск: | 1,5 Бар |
| Робочі температури: | – 20 до +60 |
| Вага: | 3,5 кг |
| Габарити, мм: | 200 * 120 * 140 мм |
Всі моделі насосів Piusi обладнані байпасним клапаном і герметичність підвищеної надійності навіть за низьких робочих температур.
Завдяки його компактним розмірам і легкості встановлення, цей насос ідеально підходить для стаціонарних заправних станцій перекачування дизельного палива та інших застосувань у промисловості.
Маючи міцну структуру з чавуну, шиберний насос зі сталевим із ротором і поліацеталевими лопатями й індукційним двигуном з алюмінієвим корпусом.
Підходить для тривалого використання із захистом від перегрівання.
Рекомендований час безперервної роботи 30 хвилин.
Продуктивність 50 літрів на хвилину за 24 вольти;
Продуктивність 30 літрів за хвилину за 12 вольтів;
Сила струму 13 А за 24 вольти;
Сила струму 16,5 А за 12 вольтів;
Потужність 310 ватів за 24 вольти;
Потужність 80 ватів за 12 вольтів
Комплектація : насос, довжина дроту живлення — 2 м, у корпусі насоса вбудований фільтр на 100 мкн, доступний для чищення.
Примітка : лічильник, роздавальний пістолет, фільтр, рукави — купуються додатково.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PIUSI |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Вага | 3.5 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Основні атрибути | |
| Дозволені рідини | Дизель |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Додаткові характеристики | |
| Кнопка вкл./викл. | True |
| Шнур живлення | True |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | Двадцять чотири |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 310 |
| Продуктивність | 50 |
| Довжина шнура | 2 |
| Максимальний час безперервної роботи | 30 |
- Ціна: 7 200 ₴
